Herkese İngilizce

Herkese İngilizce

Online İngilizce Kursu

Herkese İngilizce İngilizce kursları tamamen ücretsiz olup ülkemizdeki en büyük eksikliklerden biri olan İngilizce anlama ve konuşabilme seviyesini toplumsal olarak geliştirmeyi amaçlamaktadır. Dünyaca kabul görmüş birçok yabancı dil öğrenme tekniğini aynı anda kullanan Herkese İngilizce İngilizce kursları tamamen pratiğe dayalı olup konuşma becerisini ilk dersten itibaren güçlendirecek egzersizlerden oluşmaktadır. İngilizce öğrenmenin yaşı olmadığı için bu ücretsiz ingilizce dersleri her yaştaki kişinin kolaylıkla takip edebileceği şekilde hazırlanmıştır.

Ücretsiz İngilizce Dersleri

Aşağıdaki ücretsiz İngilizce dersleri konulara ayrılmış olup her ders sırasıyla Ders Anlatımı, Konuşma Pratiği, Kelime ve Cümle Yapıları ve Mini Test‘ten oluşmaktadır. İlk başta her üniteye air ders anlatımı videosunu izlemeniz gerekmektedir. Sonraki aşamada kendinize sessiz ve rahat bir ortam oluşturarak konuşma pratiği aşamasına geçebilirsiniz. Daha sonra mutlaka dinlenmeli ve aradan en az 2-3 saat ya da 1 tam gün geçtikten sonra web sayfasındaki kelime ve cümle yapıları egzersizlerini çalışmalısınız. Bu çalışmalarda cümlelerin İngilizce manalarını baştan sona çalıştıktan sonra tekrar başa dönerek Türkçe tercümelerini elinizle kapatıp kendiniz tecüme etmeye çalışın. Son olarak Mini Test aşamasında karşınıza çıkacak olan çoktan seçmeli testi cevaplayarak en az 90 puan almaya çalışın. 90 ve yukarıda puan alamazsanız konu anlatımı videosunu tekrar izleyin ve testi tekrarlayın. İsterseniz Herkese İngilizce İngilizce kursları Youtube üzerinden de takip edilebilir.

İngilizce Eğitim Neden Önemli?

İngilizce eğitim, bizleri dünya vatandaşı yapan bir araçtır. Sadece dünyayı daha iyi tanımak ve yabancılarla konuşabilmek için değil, diğer ülkelere ürün ve hizmet satabilmek, yabancı ve değerli para birimleri üzerinden gelir elde edebilmek için İngilizce eğitimi oldukça önemli.

İngilizce eğitimi için mutlaka İngiltere, Amerika, Avustralya gibi ülkelerde yaşamak gerekli değildir. Önemli olan İngilizceyi öğrenmek istemek, düzenli pratik yapabilecek kaynaklar bulmaktır. İşte Herkese İngilizce İngilizce kursu her yaştaki kişiler için sınırsız pratik yapabilecekleri ücretsiz bir İngilizce eğitim platformudur.

Tüm dünyada yaygın olarak konuşulan İngilizce ne yazık ki ülkemizde son derece az bilinmektedir. Avrupda en az İngilizce konuşulan ülke ne yazık ki Türkiye. İngilizce bilmediğimiz için birçok ticari fırsatı kaçırıyor ülkemizdeki işsizliğin artmasına farkında olmadan ve dolaylı olarak katkıda bulunuyoruz.

İngilizce'yi Öğrendiğimde Evden Çalışarak Para Kazanabilir Miyim?

Evet. Akıcı bir İngilizceniz olduğunda artık tüm dünya ile iletişim kurabilir ve bu sayede kendi gelirinizi kendiniz elde edebilirsiniz. Upwork, Freelancer, Fiverr gibi platformlar üzerinden yabancı ülkelere hizmet satarak hemen kazanç sağlayabilirsiniz. Örneğin evinizdeki bilgisayarda aşağıdaki çalışmalardan herhangi birini ya da birden fazlasını gelen taleplere göre yapabilirsiniz:

  • Facebook, Instagram Reklamları

  • Müzik Mix ve Mastering

  • Tasarım ve dizayn işleri

  • Google SEO çalışmaları

  • Metin yazarlığı

  • Video montaj ve animasyon işleri

  • Seslendirme hizmetleri

  • Yazılım, kodlama ve diğer teknoloji işleri

  • Web sitesi kurulumu

Bu işler zaten halihazırda Türkçe olarak Bionluk, Armut gibi Türk platformlarında yer alıyor ve birçok Türk genci bunlar üzerinden “freelancer” olarak kazanç sağlıyor. Siz İngilizceniz ile bir adım öteye giderek Dolar ve Euro gibi para birimleri ile kazanç elde edebilir ve kısa sürede hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 
Ya bunlardan hiçbiriniz yapmayı bilmiyorsanız?

Arkadaşlar artık dijital çağdayız. Bu işler ile ilgili Youtube’da o kadar çok eğitim videosu var ki. Adobe programları, Müzik programları, Yazılım programlarını uzaktan kısa sürede öğrenebilirsiniz. Hatta bunların bazılarını öğrenme aşamanızda da İngilizce bilmeniz size ciddi fayda sağlayacaktır. Mesela benim yıllar önce video, montaj ve kurgu tekniklerini öğrenmeme yardımcı olan bir platformu hemen sizlerle paylaşayım:

www.videocopilot.net

Buradaki İngilizce eğitim videoları sayesinde tamamen yabancısı olduğum video, montaj ve efektlendirme işlerini 3 ayda öğrenebildim. Eğer tasarımcıysanız Adobe Illustrator ve Photoshop eğitimlerini ; ya da müzikle ilgileniyorsanız Pro Tools, Studio One gibi Dijital İstasyonların eğitimlerini internette bulabilir, öğrenebilirsiniz. Yeter ki isteyin! Bütün bunlar için doğru İngilizce kursu seçimi çok önemli!